Vážení přátelé požárního sportu a vedoucí dětských oddílů,

rádi bychom touto formou pozvali všechna soutěžní družstva mladých hasičů v kategoriích starší žáci, mladší žáci a přípravka na dětskou soutěž v Lišově, která u nás proběhne v sobotu 21. července od 13:00 hodin. Více v celém článku (klikněte na nadpis).

pdfOficiální pozvánka ke stažení zde.

Lišovská dětská soutěž se těší každoroční oblibě. Letošní rok se nám bohužel lehce zkomplikoval, takže nemůžeme využívat naše sportovní hřiště, neboť v celém areálu fotbalového hřiště probíhají rozsáhlé stavební práce. Soutěž se přesouvá do jiné části tohoto sportovního areálu u fotbalového stadionu. Z toho důvodu jsme museli upustit od pořádání soutěže Českobudějovického dvojboje, neboť nemáme kde uspořádat disciplínu štafety 4 x 60 metrů a soutěž bude probíhat pouze v požárním útoku na společnou mašinu PS 12. Pro všechna zúčastněná družstva bude čekat opět jako každý rok bohaté ohodnocení.

Přihlašte se mailem nebo telefonicky Jardovi Pešků (kontakt v pozvánce). 

Těšíme se na Vaši účast.

Hasiči Lišov