Rozpis soutěží a dopravy na soutěže pro rok 2017.

pdfVerze pro stažení a tisk

 

DATUM DEN MÍSTO ZAHÁJENÍ BUS DOPRAVA
 

 

DUBEN

     
21.4. Soustředění - Doubí - začátek 15:00 - RODIČE
23.4. NE Soustředění - Dobí- návrat 14:00 odvoz RODIČE
   

KVĚTEN

     
6.5. SO Obvod - Lišov (děti) 9:00 - DOMA
8.5. PO ,,60´´ - Ledenice (děti) 8:00 - ?
13.5. SO Obvod - Vlkovice (M + Ž) 13:00 - VLASTNÍ
13.5.  SO Dvojboj - Ledenice 8:00 7:15 BUS
20.5. SO JCHL - Heřmaneč 13:00 11:30 BUS
21.5. NE JCHL - Lišov 11:00    
27.5. SO OKRES PLAMEN - ZLIV 9:00 7:30 ?
28.5. NE Dvojboj - Týn nad Vltavou 13:00 11:30 BUS
   

ČERVEN

     
2.6. OKRES - ČB (dorost) SKP 13:00 - VLASTNÍ
3.6. SO OKRES - ČB (M + Ž) SKP 8:00 - VLASTNÍ
3.6. SO JCHL - Holubov 13:00 11:30 BUS
4.6. NE JCHL - Třísov 11:00 9:45 BUS
10.6. SO KRAJ - (M+Ž) J.HRADEC 8:00 6:45 ?
11.6. NE KRAJ - (dorost) J.HRADEC 8:30 7:15 ?
17.6. SO Dvojboj - Zliv 8:30 7:30 BUS
18.čvn NE Pohár - Hosín (děti) 13:00 12:00 BUS
23.6. RAFTY - OTAVA - ZAČÁTEK 16:00 15:00 VLAK
24.6. SO JCHL - Žernovice 13:00 11:30 BUS
27.6. ÚT RAFTY - OTAVA - KONEC/ Putim 16:00 14:00 BUS
   

ČERVENEC

     
8.7. SO JCHL - Křenovice 13:00 11:45 BUS
8.7. SO Dvojboj - Homole (děti) 13:00 11:45 BUS
9.7. NE JCHL - Krč 11:00 9:30 BUS
15.7. SO Dvojboj - Lišov (děti) 13:00 - -
22.7. SO JCHL - Srubec 13:00 11:45 BUS
29.7. SO Dvojboj - Srubec (děti) 13:00 11:45 BUS
 

 

SRPEN

     
6.8. NE TÁBOR - Rachačky - začátek 12:00 11:00 BUS
12.8. SO Pohár - Štěpánovice (všichni) 13:00 - VLASTNÍ
13.8. NE TÁBOR - Rachačky - návrat - 12:00 BUS
19.8. NE JCHL - Kájov 13:00 11:30 BUS
26.8. SO Dvojboj - Roudné (děti) 10:00 8:45 BUS
26.8. SO JCHL - Soběnov 13:00 11:30 BUS
 

 

ZÁŘÍ

     
2.9. SO JCHL - Sedlec 13:00 11:30 BUS
2.9. SO Dvojboj - Dolní Bukovsko (děti) 9:00 7:30 BUS
3.9. NE Dvojboj - Chrášťany(děti) 9:00 7:30 BUS
9.9. SO Dvojboj - Olešník (děti) 13:00 11:45 BUS
16.9. SO JCHL - Mydlovary 13:00 11:30 BUS
16.9.  SO Dvojboj - Ohrazeníčko 11:00 9:45 BUS
23.9. SO Pohár - Neplachov (děti) 9:00 7:45 BUS
23.9. SO JCHL - Chlum u Křemže 13:00 11:30 BUS
 

 

PROSINEC

     
2.12. SO Hlubocký kapr (dospělí) 10:00 - VLASTNÍ