Pozvánka na hasičský ples 2020

Bratři a sestry, vážení spoluobčané,

SDH Lišov Vás znovu po roce zve na tradiční hasičský ples, který proběhne v sobotu 18. ledna 2020 od 20:00 hodin v nádherném kulturním domě Lišov. K tanci bude hrát osvědčená kapela Second Service Band, čeká Vás bohatá tombola a plný sál krásných hasiček a hasičů.

Upozorňujeme, že loni byl ples naprosto vyprodán, proto doporučujeme si koupit lístky dopředu. Lístky je možné zakoupit během tradičního předprodeje v sobotu 11. ledna 2020, kdy obcházíme všechny domy v Lišově a zveme Vás na náš ples. Lístky je možné zakoupit i na pokladně firmy Koberce Strnad.

Rezervace stolů a míst k sezení je možná na telefonním čísle 775 913 750. Rezervace je platná pouze do 20:00 hodin, poté se rezervace ruší a neobsazené stoly budou uvolněny pro příchozí. Sál se pro veřejnost otevírá v 19:00 hodin.

Děkujeme všem sponzorům, kteří nám přispěli nějakou cenou do tomboly. Jejich seznam najdete na všech stolech v sálu. 

Přijďte se s námi příjemně pobavit. Věříme, že si večer společně užijeme.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků: