Jak už jsem psal v předcházejících článcích, dostal jsem v prosinci fotky od Račmyho a postupně je zpracovávám na náš hasičský web. Tato kategorie obsahuje fotky ze soutěže, která proběhla 11. května 2014 v Ledenicích, kde se běhala štafeta jednotlivců 60 metrů.

Kdo se byl loni podívat u nás v hasičárně, jak vypadá opravdové peklo, musí uznat, že nikdy nic podobného neviděl. Naše děti jsou sice vesměs hodné, takže je peklo děsit nemusí, ale máme tam pár hříšníků, kteří si zasluhují trochu postrašit. A tak jeden po druhém procházejí pekelnou uličkou až k samotnému kníži pekel Belzebubovi. A pokud je ten propustí s podáním ruky, mohou se dostat až k Mikuláši, který je za celoroční činnost u nás odmění nadílkou.

Po mnoha letech se vrátil náš oddíl tam, kde kdysi začínal - na překrásné tábořiště Rachačky u Purkarce. Mám pro vás hotovou kompletní fotogalerii, tak si ji můžete konečně prohlédnout a zavzpomínat na nádherný srpnový týden.

Milí účastníci podzimního výletu,

Milan jako jediný nám doručil fotografie z podzimního výletu na nejvyšší vrchol Blanského lesa - horu Kleť, tak se na ně podívejte.

Tak jako každý rok, i letos jsme na konci dubna uspořádali třídenní soustředění našeho oddílu a opět v areálu sportovního tábořiště Doubí u Třeboně.

Je to neuvěřitelné, ale když teď dávám dohromady náš hasičský web a plním ho fotkami, které jsem dostal od Járy, Pajdy či Račmyho, našel jsem i jednu svojí hotovou fotogalerii, kterou jsem nejspíš zapomněl na náš web nahrát - zimní tábor Asgard.

Tábor Rachačky 2014Tak co, těšíte se tolik, co my? Můj šibalský úsměv na obrázku vám musí napovídat, že vás čeká nádherný týden s označením "nuda nuďácká". Co byste si ale neměli zapomenout přibalit do lodního pytle?

Tábor Rachačky 2014 v duchu Pirátů z KaribikuInformace pro všechny suchozemský krysy, který se rozhodnou opustit pohodlí svých postýlek a odváží se s námi na plavbu po světových mořích vstříc dobrodružstvím. Bude to fakt hustej vodvaz...