Poslední sobotu v září probíhá Václavská soutěž v Neplachově. Každoročně zde padají velmi dobré časy a nám se zde daří a ani letošní rok nebyl jiný.

První neděli v září se v Chrášťanech konala další soutěž Českobudějovického dvojboje. Tentokrát se soutěžilo ve zkráceném braňáku a tradičně v požárním útoku.

Poslední prázdninovou sobotu proběhlo v Roudném 6. kolo Českobudějovického dvojboje. Soutěžilo se ve štafetě dvojic a požárním útoku. Chcete-li se dozvědět, jak jsme dopadli a kouknout na fotky z této soutěže, koukněte sem.

Chcete se dozvědět více o naší cestě k mistrovství České republiky hry Plamen, které proběhlo 8. - 10. července v Praze? Přečtěte si Milanův článek, který vyšel i v Lišovském zpravodaji.

Letošní obvodové kolo hry Plamen se konalo v Ledenicích, kde zazářilo zejména Milanovo družstvo Lišov 1, které se potom probojovalo přes okresní a krajské kolo až na mistrovství republiky v Praze. Takže tady to všechno začalo (když pominu soustředění) a Milan pro vás připravil krátký článek.

Proto, aby mohlo družstvo starších žáků postoupit na mistrovství republiky a zde reprezentovat jihočeský kraj, muselo nejprve vybojovat první místa v obvodovém, okresním a nakonec i v krajském kole. A to se letos konalo v Prachaticích.

Splouvání řeky Vltavy na raftech je u nás prostě tradice a jezdíme ji vždy ve stejný termín předposledního červnového víkendu až do úterý. Zavzpomínejte na tuto akci a prohlédněte si fotky.

Poslední den mistrovství čekají závodníky poslední tři disciplíny, které můžeme očekávat dopoledne. Vše vyvrcholí odpoledními šedesátkami a slavnostním vyhlášením výsledků.

Fandíme a držíme palečky

naši starší žáci mají za sebou první noc v hlavním městě. Dnes mají v plánu ukázat, že na poslední místo jistě nepatří. Dopoledne budou probíhat tréninky a odpoledne se již můžeme těšit na tu správnou sportovní atmosféru. MČR hry Plamen je vyvrcholením celé zimní i jarní přípravy všech družstev z celé ČR. Věříme v co nejvyšší úspěchy našich svěřenců a držíme palečky.

Do toho, do toho!!!

družstvo starších žáků z Lišova se probojovalo až na mistrovství České republiky v postupové soutěži Plamen. Samotná soutěž probíhá ve dnech 8.-10. července 2015 v Praze.