Přišel prosinec a s tím jsou v našem oddíle neodmyslitelně spojeny dvě věci - čerti a Vánoce. A právě ve čtvrtek 8. prosince navštívila naší zbrojnici horda zlých čertů a hodný Mikuláš s dvěma andílky.

Máme za sebou překrásný tábor na Rachačkách u Purkarce, jež jsme celý prožili v duchu pohádky Tři bratři. A letos to bylo doslova. Takže zavzpomínejte, fotky jsou hotové.

Ahoj vodáci, vodačky a vodáččata!!!

Tak jsme to úspěšně a bez úrazu zvládli. I když jsme se opět jako každý rok vrátili trochu prokřehlí, spluli jsme si tu naší krásnou Vltavu celou.

V termínu s nejhorším předpovídaným počasím za posledních patnáct let vyrazil náš dětský oddíl na tradiční soustředění, podruhé za sebou do sportovního areálu v Lomnici nad Lužnicí. Jak to dopadlo?

V tomto článku najdete základní přehled dětských hasičských akcí pro rok 2016 jako jsou zimní a letní tábor, soustředění, voda či lišovský dvojboj. 

Po týdenních deštích a opravdu hnusném počasí se v sobotu roztrhaly mraky a udělal se krásný a teplý den. A nám se nejen díky tomu podařilo uspořádat krásnou soutěž.