V den 99. výročí konce 1. světové války a vzniku samostatného Československa jsme za poměrně chladného, typicky podzimního počasí vyrazili do Radostic, kde se konalo podzimní kolo postupových soutěží ve hře Plamen.

            Bylo, nebylo, žila kdysi jedna krásná princezna. Ale byla začarovaná a z hrozné kletby ji mohl zachránit jenom polibek z opravdové lásky … „To ti fakt žeru!“

Ahoj vodáci,

tak jsme se vrátili všichni z vody v pořádku na základnu a můžeme už jenom vzpomínat. A věřte tomu, že je na co. A abych Vám celou tuhle báječnou akci na Otavě připomněl, nahrál jsem sem "pár" fotek - doslova 292 + 8 fotek, které mi zaslala Kája.

Naše holky dorostenky se opět probojovaly do krajského kola celostátní hasičské hry Plamen, které se letos konalo v Jindřichově Hradci. Jarda pro Vás sepsal článek o průběhu soutěže a přidal i nějaké fotky, tak se koukněte.

V sobotu 6. května u nás proběhlo jarní obvodové kolo hry Plamen dětských družstvev. Přijelo celkem 12 družstev starších a 10 družstev mladších žáků. Takže konkurence byla pořádná a mohlo se bojovat.

Rok se s rokem sešel a my jsme se opět ocitli na bývalé vojenské rotě zvané Tokániště nedaleko Rapšachu u rakouských hranic. Strávili jsme tady úžasné tři noci plné zábavy, srandy a her. Prohlédněte si všechny tři fotogalerie z této akce - ta největší je od Mošnyho, pak od Járy a nakonec od Tomáše.