Do krajského kola hry Plamen jsme se probojovali z okresní soutěže, která se konala dne 2. června 2017 v Českých Budějovicích. Odtud jsme postupovali z 1. místa. Avšak spolu s námi postupovala („k našemu údivu‟) i děvčata z Bukovska jako 7. okres, i když 6 zástupců ze všech okresů tam bylo, takto však rozhodla naše rada mládeže!

Z kluků postoupil do krajské soutěže za jednotlivce pouze Štemby. Šíša s Danem pak doplňovali družstvo dorostenců z Borovan.

Holky bojovaly ve složení Marký, Sára, Lenka, Kiki, Karin, Nika, Káťa a Verča.

Naše holky měli velice těžkou pozici, museli znovu obhájit prvenství proti děvčatům z Bukovska stejně jako v okresním kole, nikdo si nedovede představit, jaký to byl stres. Na 100m překážek to byl dost tuhý boje, ale 2. místo (hned za Bukovskem) byl dobrým začátkem. Jenže se nám zranila Kiki, a tak jsme museli všechno překopat. Na štafetách jsme byli pouze o desetiny za Bukovskem. Máme tedy dvě druhá místa a útok před námi, takže „to dáme‟. A teď přichází doslova školácká chyba, na ředě jsou testy. „Jdou tam gymplačky, to bude jistota!‟, říkali jsme si všichni. No nebyla, jedna chyba se tam vyskytla.

„Ale útoky nám jdou!‟ První pokus – NP, nespojené saví (no není to liga), čas byl 25 vteřin na levém proudu a 32 vteřin na pravém proudu. Avšak druhým pokusem jsme útoky vyhrály!!!

Ale bohužel právě ta chyba v testech, nás odsunula na celkové 2. místo.

Mezitím, se Štemby stal absolutním vítězem ve svojí kategorii - neměl prostě konkurenci!!! Postoupil tak na mistrovství České republiky ve Zlíně.

Šíša s Danem klukům z Borovan v testech taky moc nepomohli a ani útok se Borovanským moc nepodařil. Celkově se borovanští kluci umístili také na 2. místě.

Ale co bych chtěl dodat, asi jen to, že ty naše holky to stejně vyhráli a to právě tím, jaká jsou bezva parta!!!

Všechny zdraví Jára

Krajské kolo Plamen J.Hradec (11. června 2017)

hasici sdh lisov 2017 kraj dorost hradec 33 hasici sdh lisov 2017 kraj dorost hradec 33 hasici sdh lisov 2017 kraj dorost hradec 34 hasici sdh lisov 2017 kraj dorost hradec 34