Tábor Rachačky 2019 - přihlášky a informace

"Tísňová linka Hasičského záchranného sboru. Prosím, hovořte!"

"Tady hoří! Sousedovi hoří dům! Vevnitř jsou asi děti. Pošlete sem rychle hasiče."

"Uklidněte se, prosím. Řekněte mi nejdřív Vaše jméno a kde jste ..."

Mezitím, co si operátorka OPIS v Českých Budějovicích nabírá základní údaje, vyhlašuje předpoplach příslušníkům směny. Následuje vyhlášení poplachu a datovou větou letí poplach i ostatním složkám Integrovaného záchranného systému - Policii, Zdravotnické záchranné službě a konečně i jednotce dobrovolných hasičů v Lišově. Rozezvučí se siréna i mobilní telefony členů jednotky. mp3VYHLAŠ SI POPLACH!

Vybíháte ze stanů a netušíte, co se děje. Kapitáni dobíhají do štábního stanu. Tam už visí osudná tabulka, pokaždé jiná:

Žlutí = záchranka, Modří = hasiči HZS ČB, Červení = Policie, Zelení = hasiči Lišov

Kapitáni dávají dohromady celé družstvo a berou vysílačku, aby se dovolali svému operačnímu středisku a zjistili, co se děje. U ohniště už startuje Tatra, Crafter. Rychle obléct, vzít si potřebné vybavení, které OPIS nahlásí a vyrazit do akce...

Tak co, bojíte se? Není čeho. Tohle bude tábor, na který se u nás bude dlouho vzpomínat. A cílem není zvítězit, ale něco se naučit a zažít pořádnou adrenalinovou pecku. Všechny hry budou řešeny i pro ty nejmenší z vás, aby se nikdo nenudil. A k tomu by nás měli navštívit profesionálové z řad Policie ČR včetně psovodů, pokusíme se zajistit sanitku ZZS a přislíbenou účast máme i od profesionálních hasičů z ČB a Temelína. Zkusíte si všechno, co se vyzkoušet může. Možná bude i člun. A na závěr by mohli přijet Rangers - překvapení šéfkuchaře Sikyho.

Termín: 4. - 11. srpna 2019

docxPřihláška Rachačky 2019 (Word) ke stažení

pdfPřihláška Rachačky 2019 (PDF) ke stažení

 docxDokumenty k táboru vč. potvzení od lékaře

pdfSeznam povinného i doporučeného vybavení

Potvrzení od lékaře má nově platnost dva roky. Všechna loňská potvzení mám uložená a nemusíte je tudíž shánět.

Každý rok v rámci hlavního námětu řešíme i "masky". Letos to budou obleky hasičů, záchranářů či policie. A určitě se nebojte našeho akčního tématu, dětem se to bude zaručeně líbit a hlavně si z toho něco odnesou.

Na všechny se těší všichni vedoucí z SDH Lišov.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků:

Zimní tábor Tokániště 2019
Předchozí

Zimní tábor Tokániště 2019

Leave review
A už je tady zase zima a s ní spojený tradiční čty...
Číst více
Mladí hasiči z Lišova bojovali na okresním kole Plamen ve Zlivi
Následující

Okresní kolo Plamen Zliv

Leave review
V sobotu 26. května proběhlo ve Zlivi okresní kolo...
Číst více