Zimní tábor Tokániště 2020 - přihlášky

Přátelé, kamarádi,

rok se s rokem sešel a my opět vyrážíme na oblíbený zimní tábor. Letos se nemusíte bát, že byste zameškali školu, protože jsme vybrali termín o pololetních prázdninách. Místo pobytu je stejné jako minule, tedy táborová základna Tokániště u Rapšachu, uprostřed lesů a krásné přírody. Takže kdo se nechce nudit doma, ale prožít prázdniny plné her, ať si zabalí věci a čekáme ho ve čtvrtek 30.ledna v 15:30 hodin u hasičárny

Termín: čtvrtek 30. ledna - neděle 2. února

Přihlášky podávat do 17. ledna 2020.

pdfPřihláška Tokániště 2020 v PDF

docxPřihláška Tokániště 2020 ve Wordu

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně tábora volejte Milana.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků:

Dvojboj Lišov
Předchozí

Dvojboj Lišov

Leave review
Za krásného slunného počasí proběhla u nás v sobot...
Číst více
Mladí hasiči z Lišova bojovali na okresním kole Plamen ve Zlivi
Následující

Okresní kolo Plamen Zliv

Leave review
V sobotu 26. května proběhlo ve Zlivi okresní kolo...
Číst více