Letní tábor Kočvarův mlýn 2020

Ahoj kamarádi,

po velmi dlouhém hledání se mi podařilo sehnat nádherný letní tábor, který vyhovuje našim kapacitním požadavkům. A proto mohu oznámit, že na

letní tábor 2020

Kočvarův mlýn

pojedeme v termínu

15. - 22. srpna 2020.

Samozřejmě je teď ve hře, jak to bude se zpřísněním požadavků hygieny a zda budou vůbec tábory povoleny, ale to se ukáže až časem. Teď si zapište termín do diářů.

Další informace o programu, přihláškách apod. sledujte na našich stránkách, budu je aktualizovat postupně.

A kdo se chcete podívat, kde tábor je a jak vypadá, posílám zde odkaz na:

Najít na mapě

Fotky z tábora 2018, který tady proběhl

Fotky z tábora 2019, který tady proběhl

Aby Vás nemátlo jako mě, vysvětlím Hrůzův a Kočvarův mlýn: společenství s názvem Hrůzův mlýn přišlo o svou základnu a začalo jezdit právě na tuto novou základnu Kočvarův mlýn, název už si nechali. Na stránkách pak najdete většinou odkazy na tuto organizaci. Právě s nimi bychom se měli my střídat.

Právě jsem se vrátil z předběžného průzkumu jenom venku a mohu vás všechny upozornit, že to tam je vážně skvělé. Základní srub s kuchyní, klubovnou pro porady a nahoře na půdě spaním pro naše zázemí. Vedle toho je krytá dřevěná jídelna, kde se dá strávit super čas i při nepřízni počasí. WC a umývárky jsme neviděli vevnitř, ale co bylo vidět přes sklo, tak je to zrekonstruované a podobné jako na Rachačkách. Stany jsou na loučce asi 100 metrů od srubu, ty budou zaručeně starší konstrukce, ale s tím si už poradíme. A tábor je hned u rybníčku (nevím, jestli je koupací) mezi Hamerským potokem a náhonem k mlýnu. Okolí je hodně vykácené, byly tam velké polomy, ale to nás nijak neomezí. Takže za mě prostě paráda.

Jinak splouvání řeky Otavy je zatím naplánováno na klasický termín 19. - 23. června 2020. Přihlášky i další informace dáme včas na naše stránky.

Na všechny táborníky i vedoucí se těší Tomáš.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků:

Dvojboj Lišov
Předchozí

Dvojboj Lišov

Přidat recenzi
Za krásného slunného počasí proběhla u nás v sobot...
Číst více
Letní tábor Rachačky 2019
Další

Letní tábor Rachačky 2019

Přidat recenzi
4. - 11. srpna jsme se odstěhovali na letní tábor ...
Číst více