AKTUÁLNĚ: Přihlášky LTD Kočvarův mlýn 2020

AKTUALIZOVÁNO 3.8.2020

A je to tady, startují přihlášky na náš letní tábor. Zapište si do diářů malou změnu termínu, pojedeme od neděle do neděle, protože sobota 15. 8. musí zůstat tábořiště prázdné kvůli novým hygienickým pravidlům. A jelikož jsme vás nechtěli o ten den ošidit, jedeme až do neděle. 

Letní tábor 2020 Kočvarův mlýn

neděle 16. - 23. srpna 2020.

Odjezd v 10:00 hodin dopoledne, návrat cca ve 14:00.

Dokumenty:

Věnujte čestnému prohlášení pozornost, vzhledem k situaci v ČR ohledně koronaviru jsou zpřísněny požadavky a pokud je děti nebudou splňovat a nebo nebudou všechny doklady v pořádku, nemůžeme dítě na tábor přijmout. Posudek o zdravotní způsobilosti vyplňuje dětský lékař a musí být z letošního roku.

Prosíme rodiče, aby co nejdříve vyplnili přihlášku a odevzdali ji do 31.7. buď vedoucímu svého družstva nebo ji doručili na prodejnu Koberce Strnad. Zde lze tábor i zaplatit. Cena tábora je 2200 Kč a kdo má zaplacenou zálohu na neuskutečněný zimní tábor 800 Kč, bude doplácet pouze rozdíl 1400 Kč.

Pokud jste momentálně na dovolené a nestihnete vyplnit přihlášku včas, pošlete do 31.7. krátký email "Přihlašuji své dítě ... na hasičský tábor, přihlášku doručíme dne..." na níže emailovou adresu, musíme předem objednat táborová trička. Přihlášku lze i vyplnit, oskenovat a poslat, ale zaplatit se stejně musí na prodejně.

monika.strnadova@koberce-strnad.cz

Téma tábora je drsné! Připravte si nabité samopaly, naražené klobouky, zapálené doutníky, falešné dolary, pašovanou whisku, odjištěné granáty a podobné artefakty z temných mafiánských dob bosse Al Caponeho.

Na všechny mafiány a policajty se těší vaši vedoucí.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků:

Dvojboj v Lišově
Předchozí

Dvojboj v Lišově

Přidat recenzi
Přestože lilo jako z konve, uspořádali jsme v sobo...
Číst více
Mladí hasiči z Lišova bojovali na okresním kole Plamen ve Zlivi
Další

Okresní kolo Plamen Zliv

Přidat recenzi
V sobotu 26. května proběhlo ve Zlivi okresní kolo...
Číst více