AKTUALIZOVÁNO Voda 2020 ZRUŠENA

AKTUALIZOVÁNO 10.6.2020

Kamarádi vodáci, milovníci mokrého pádla.

na základě včerejšího rozhodnutí nejužšího vodení oddílu vás bohužel musíme infomovat o tom, že se vodácká expedice na Otavu

DEFINITIVNĚ RUŠÍ !!!

Hodně dlouho jsme zvažovali, zda budeme tuto akci uskutečnit. Jediným argumentem, proč vodu jet, bylo to, že se těšíte. O to víc je nám to líto. Důvodů, proč vodu zrušit, je ale mnohem víc.

  1. Máme vyjádření hlavní hygieničky Jihočeského kraje. Sice to není zakázané, ale rozhodně nám to nedoporučují. Všechna rizika jsou na hlavním vedoucím, který za vše zodpovídá. V případě nákazy nelze u vody, což je malý putovní tábor, trasovat možnou nákazu - pro vedoucí harakiri.
  2. Na základě vyjádření předsedy České radě dětí a mládeže to také není doporučeno. To nám asi nejvíc osvětlilo celou problematiku.
  3. O kempech jsme se dozvěděli teprve včera. Vltava první víkend jela, lidí tam je tak 1/6. Otava se teprve rozjíždí. Nicméně nejsme schopni 100% zabezpečit, že budeme tvořit uzavřenou skupinu lidí, která nepřijde do kontaktu s ostatními lidmi. Riziko případné nákazy je velké.
  4. Pokud bychom nechtěně přivezli jenom jednoho nakaženého z této akce, děti nemohou nastoupit na tábory, neboť budou v karanténě. A to bychom jim zkazili celé prázdniny.
  5. Nechceme ani ztratit důvěru, pokud by voda dopadla fiaskem, určitě by nám nikdo nejel na tábor. To nechceme. A proto se zaměříme na tábor a vodu letos rušíme.

Je nám to opravdu moc líto, ale každý dnes musí pochopit, že rozhodování je velmi složité. Nezoufejme, rok se s rokem sejde a pak zase vyrazíme.

Za všechny vedoucí

Tomáš a Jarda

Podobné články:

Filtrovat podle štítků:

Letní tábor Rachačky 2019
Předchozí

Letní tábor Rachačky 2019

Přidat recenzi
4. - 11. srpna jsme se odstěhovali na letní tábor ...
Číst více
Mladí hasiči z Lišova bojovali na okresním kole Plamen ve Zlivi
Další

Okresní kolo Plamen Zliv

Přidat recenzi
V sobotu 26. května proběhlo ve Zlivi okresní kolo...
Číst více