Hasiči Lišov - soutěžní činnost

Lišovštví hasiči se vždy perou o první příčky všech soutěží, které navštíví. Snad proto máme takovou spoustu úspěchů. Mladí hasiči se kromě celorepublikové hry Plamen zúčastňují všech soutěží Českobudějovického dvojboje, což je soutěž složená z požárního útoku a jedné disciplíny Plamenu. Probojovat se přes silnou konkurenci až na Mistrovství České republiky se nám podařilo ať už se staršími žáky či dorostenci a dorostenkami již několikrát - 2010 v Litomyšli, 2011 v Ostravě, 2012 v Sokolově a konečně 2015 v Praze. Zároveň jsme měli v roce 2012 dva zástupce v reprezentaci ČR dorostu, jeden z nich dokonce reprezentoval ČR na mistrovství světa v Lotyšsku. Družstva mužů a žen pak bojují v seriálu soutěží Jihočeské hasičské ligy, kterou náš sbor spoluzakládal a zároveň se velmi aktivně zasazuje o její fungování. Dvakrát do roka pořádáme překrásnou soutěž s obrovskou účastí - jednu pro JCHL a druhou pro dětský Dvojboj. Pro každého zúčastněného máme ceny.

Tuto kategorii včetně výsledkových listin a videogalerie má u nás na starosti Dorek Matouš ml. Pravdou je, že není v poslední době moc aktuální a  tak v případě jakéhokoliv dotazu se na něj obraťte přes náš email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Požární útoky SDH Lišov