Přátelé, kamarádi, příznivci skvělé zábavy a hasičského sportu obzvlášť. Přijměte srdečné pozvání do města Lišov a pobavte se společně s námi. V neděli se můžete těšit na požární útoky dospělých družstev.

 V neděli 16. září od 11:00 hodin pořádáme

40. ročník soutěže O POHÁR STAROSTY MĚSTA a 19. ročník JIHOČESKÉ HASIČSKÉ LIGY.

Sponzori

 

PROSÍME ZÁVODNÍKY ABY RESPEKTOVALI MÍSTO PRO PARKOVÁNÍ

V AREÁLU PCO - HLÍDACÍ SLUŽBA - BÝVALÝ HANZALÍK

Příjezd vozidel až k závodní dráze bude umožněn všem, kteří povezou nějakou techniku. Vyložení mašin + nářadí bude možný v prostoru kousek od místa soutěže. Vozíky, které lze odpojit, budou vpuštěny do areálu. Poté, co se vyloží veškerý materiál, řidiči odjedou na vyhrazené parkoviště. Závodníkům, kteří nic těžkého nenesou doporučuji zaparkovat rovnou na parkovišti v areálu PCO, vyhnete se tak komplikacím a čekání. Technická četa bude na místě a informuje Vás.

Mapa JCHL 2018

  

Prosíme všechny, aby neparkovali v prostoru kde to neni vyznačené a určené pro parkování.

 

PARKUJE SE POUZE V PROSTORU PCO

 

PŘEDEM SE OMLOUVÁME ZA TUTO KOMPLIKACI  A DĚKUJEME ZA RESPEKTOVÁNÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÍSTO, KDE SE BUDE SOUTĚŽIT A PARKOVAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propozice soutěže

STARTOVNÉ ZA JEDNO DRUŽSTVO ČINÍ 200 Kč

PREZENCE STARTOVNÍCH DRUŽSTEV OD 9:30 DO 10:45 hodin

REZERVACE STARTOVNÍHO POŘADÍ ONLINE 

Soutěžit se bude na travnatém povrchu, prostor okolo základny KOBEREC. Časomíru na sklopné terče zajišťuje SDH Lišov. Jihočeská hasičská liga a Pohár starosty města proběhne v kategorii dospělí MUŽI a ŽENY. Je zde možnost vybrat si ze dvou kategorií (A nebo B). Kategorii B na široké hadice stačí nahlásit při prezentaci družstva. 

KATEGORIE A - JIHOČESKÁ HASIČSKÁ LIGA

  • Hadice C42/B65 - úzké
  • Požární útok podle pravidel Jihočeské hasičské ligy
  • Pravidla JČHL

KATEGORIE B - široké hadice

  • Požární útok podle pravidel požárního sportu, bez přetlakového ventilu
  • Hadice C52/B75 - široké 

     Družstva mužů i žen se mohou přihlásit pouze do jedné kategorie (libovolně). Přihlášení do kategorie A nebo B proběhne při prezentaci. Obě kategorie běží na stejné základně dle zarezervovaného pořadí. Družstvo předloží soutěžní materiál ke kontrole na stanovišti u základny, vždy před startem svého družstva v čase přípravy družstva běžícího před ním.

HODNOCENÍ KATEGORIÍ:                                                                                                               

face

KATEGORIE A: Všechny soutěžní družstva budou vyhodnoceny a rozdány ceny                     

KATEGORIE B: První 3 týmy žen a mužů na široké hadice budou vyhlášeny za předpokladu minimální účasti třech družstev v dané kategorii