Ceskobudejovicky dvojboj

8. Chrášťany 4.9
9. Olešník 10.9
10. Ohrazeníčko  17.9

FacebookPravidla Dvojboj                   Rekordy Dvojboj                   Rozpis soutěží

Ročník 2013           Ročník 2014           Ročník 2015           Ročník 2016

Soutěž byla založena pro mladé hasiče na Českobudějovicku. Jednotlivé soutěže probíhají stylem souboje ve dvou disciplínách vybrané z hry Plamen, přičemž jedna z nich bývá požární útok.

Po roce budeme pořádat dětskou hasičskou soutěž. Českobudějovický Dvojboj se bude konat 15.7.2017 na našem hřišti v areálu SK Lišov. Od 13:00 hodin zahájíme slavnostním nástupem hasičskou soutěž. Nenechte si ujít požární útoky a štafetu 4x60m, která bude probíhat na ovále pro kategorii mladší a starší žáci. Pro ty kteří se nezúčastní, tak aspoň mohou sledovat své příznivce online. Online výsledky

Šesté kolo se konalo v obci Srubec. Požární útok a požární dvojce byli disciplínami této soutěže.

Čtvrté kolo konané v obci Nové Homole bylo dodatečně zařazeno do Českobudějovického Dvojboje. Účast byla menší a běžela se disciplína požární dvojce.

Domácí páté kolo Českobudějovického Dvojboje se konalo v areálu Lišovského hřiště. Hlavními disciplínami byly požární útoky a štafeta 4x60m.

Třetí kolo Dvojboje se konalo v Obci Zliv. Soutěžilo se na tartanu, k vidění byla štafeta 4x60m a požární útok.

Chcete vědět, jak celkově dopadl letošní ročník Českobudějovického dvojboje? Celý rok jsme pro Vás připravovali průběžné výsledky a zde je celková výsledková tabulka.

Druhé kolo Dvojboje konané v neděli mělo na programu stejnou disciplínu CTIF jako v Ledenicích. Závodníci si prozměnu vyzkoušeli štafetu člunkově.

První kolo Českobudějovického Dvojboje tradičně začalo v Ledenicích. Štafeta CTIF a požární útok byli na programu tohoto dne.

1. Ledenice 21.5 ŠTAFETA CTIF - OVÁL
2. Týn nad Vltavou 22.5 ŠTAFETA CTIF - ČLUNKOVĚ
3. Zliv 11.6 ŠTAFETA 4 x 60 - OVÁL
4. Lišov 16.7 ŠTAFETA 4 x 60 - OVÁL
5. Srubec 30.7 POŽÁRNÍ DVOJCE
6. Roudné 27.8 POŽÁRNÍ DVOJCE
7. Chrášťany 4.9 ZPV
8. Olešník 10.9 POŽÁRNÍ DVOJCE
9. Ohrazeníčko  17.9 60m S PŘEKÁŽKAMI

Poslední kolo Českobudějovického Dvojboje se konalo v Ohrazeníčku. Požární útok a disciplína 60m s překážkami naposled v letošním roce prověřila mladší a starší žáky.

Předposlední kolo Českobudějovického Dvojboje se konalo v obci Olešník. Osmnáct mladších a patnáct starších žáků zápolilo o další bodíky. Disciplíny byly Dvojce a požární útok.