Videa SDH Lišov, z jihočeské hasičské ligy, můžete shlédnout na Youtube. Novou sekci Videogalerie najdete vpravo >> Zbytek videí se pokusím co nejdříve doplnit.

Je to tady! 13.ročník Jihočeské hasičské ligy máme odběhnutý... Šťastná třináctka? Těžko říct. Letošní rok byl velice zajímavý, ale určitě ne tak, jak bychom si všichni přáli. V tomto roce jsme mohly vidět skvělé výkony i trápení zkušených týmů. Pět dospělých týmů promluvilo do celkového hodnocení. Níže se pokusím popsat, jak to vlastně probíhalo.

Stejná sestava chlapců z Lišova jela v sobotu 16. Června na krajskou soutěž v požárním sportu do Tábora. Nádherný slunečný den byl pro všechny sportovce tohoto dne velice náročný. Potýkali jsme se s třicetistupňovým horkem a i zde zlobila časomíra, která velmi dobře připravenou soutěž prodloužila.

Vítězství na okrese po více jak deseti letech

Po dlouhé době se dali muži dohromady a jeli si zasoutěžit na postupové soutěže hry Plamen. Nikdo však netušil, že bychom mohli být takhle úspěšní. Ale nepředbíhejme… jak to vlastně všechno začalo?