Jednotka zasahovala u 20 výjezdů, ztoho u 14 požárů. Na zásazích jsme strávily 247 hodin a při údržbě 1050 hodin. Proběhlo školení první pomoci a dopravních nehod pod vedením Radky Krygarové a Radka Suchana.

Ve 21:24 vyjela jednotka na požár komína v ulici Na Štěpnicích. Po příjezdu jednotky se již neprojevovali známky hoření. Proveden průzkum a kontrola komínového tělesa. Předáno k hlídání majiteli.

V 19:19 vyjela jednotka SDH Lišov do místní části Kolný k úvízlé ovečce v močálu. Ovečku jsme úspěšně vyprostili a vypustili zpět na pastvinu.

Během pátečního odpoledne 9. září 2016, kdy část jednotky už připravovala na náměstí stan na Lišovské slavnosti, byl v před půl šestou odpoledne vyhlášen poplach k požáru osobního vozu. Jednotka vyjela velice rychle.

IROP_CZ_RO_B_C RGB.jpgCisternu starou více než čtvrt století, se kterou vyjíždějí k zásahům dobrovolní hasiči v Lišově, nahradí nová cisternová automobilová stříkačka. Město Lišov zakoupí moderní zásahové vozidlo v hodnotě 7,5 milionů díky dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu.

Čtyři jednotky hasičů vyjely ve čtvrtek 28. dubna přibližně ve 13:20  k ohlášenému požáru dílny do Čechovy ulice v Lišově. Vyjely oba zásahové vozy MAN i Tatra 815 se sníženou osádkou.

V 18:51 vyjela jednotka SDH Lišov k opětovnému zahoření hnoje mezi Lišovem a Sosním. Současně vyjela i jednotka HZS Suché Vrbné s vozem CAS 32 Tatra 815. Na místě dohořívaly nebo doutnaly místa na poli na ploše 20x60 metrů z rozvezené haldy z předchozího dne.

V 18:01 vyjela jednotka SDH Lišov s vozem MAN k požáru haldy rašeliny na poli mezi Lišovem a Sosní. Po průzkumu bylo od místních zemědělců zjištěno, že se jedná o haldu slepičince smíchaného se slámou, která zahořela.