Sběr železného šrotu 13. dubna 2024

Vážení spoluobčané,

Sbor dobrovolných hasičů v Lišově uspořádá ve spolupráci s městem Lišov

v sobotu 13. dubna od 13:00 hodin

sběr železného šrotu a autobaterií.

    

Budeme odvážet pouze železný šrot a autobaterie. Bohužel nemůžeme sbírat staré elektrospotřebiče jako ledničky, pračky, televize a jinou spotřební elektroniku. Tyto spotřebiče podléhají zvláštnímu předpisu o likvidaci elektroodpadů a lze je zdarma odvézt na sběrný dvůr v areálu skládky firmy FCC.

Touto formou se na Vás obracíme s prosbou, abyste nedávali před své domy staré železo či autobaterie dříve než ve 12:00 hodin. Každý rok nám odváží velké množství šrotu cizí lidé a společnosti, často se stává, že celé ulice jsou před námi už uklizené či probrané. Rádi a ochotně pomůžeme s vynesením ze sklepů, dvorů či zahrad. Pokud pro nás budete chtít nechat šrot ve dvoře či na zahradě, stačí dát za okno či na vrata cedulku typu „Hasiči šrot – zvoňte“ a my si vše vyneseme. Finanční prostředky z této akce jsou použity na základní chod našeho sboru, zejména pak na sportovní činnost a různé akce s naší mládeží.

     Přijedeme opět i do chatových oblastí na Čánkově a k Čekalu, s největší pravděpodobností již v čase 12:00 - 13:00 hodin

     Mnohokrát děkujeme za ochotu a finanční pomoc.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků: