Tábor Želetavka 2022 Hotel Transylvania

Letní tábor Želetavka

Hotel Transylvania

30. července - 6. srpna 2022

Jihomoravský kraj

Ahoj kamarádi, táborníci, příšerky a obludky.

Tak je to tady, fotky z našeho 19. letního tábora jsou konečně na webu. Jeden týden v nádherném údolí říčky Želetavka nedaleko Vranovské přehrady utekl jako voda, vše v tématu báječného animáku "Hotel Transylvania".

Udělali jsme si výlet na pramicích na hrad Bítov. Ty nejodvážnější z vás se do té brčálově zelené vody Vranovské přehrady dokonce ponořili během Strnyho koupacího výletu. Ještě, že nás zachránil Venca s langošema. Taky jsme si udělali vlatní táborová trička, foukali jsme fixou na bílá trika, až se nám na tvářích dělaly boule. Úplným vrcholem byla nečekaná večerní návštěva letního kina v maskách, kde zrovna hráli čtvrtý díl "Hotel Transylvania - Transformánie". Stejně nečekaný byl (bohužel úspěšný) přepad tábora od kluků ze Šipek, kteří nám ukradli vlajku. A co teprve stezka odvahy s těžkými úkoly, kterou pořádaly děti pro své vedoucí, Tonda Frankenstein například moc rád dřepuje. A co přejíždění na kladce přes řeku, toho se někteří nemohli nabažil. A k tomu všemu spousta her a soutěží, které jsme pro vás připravili.

Nezbývá mi tedy, než všem poděkovat, že s námi na tábor jeli, i když jsme termín a místo našli na poslední chvíli, moc se povedl. Díky všem v kuchyni - Marušce, Danušce, Evě, Vencovi, Zdeňkovi i Tomovi. A taky naší skvělé partě vedoucích, bez které by to nešlo vůbec realizovat. Za celou partu jedno velké DÍKY - Tomáš.