Letní tábor Stříbrná Skalice 2024 - přihlášky a informace

Letní tábor Stříbrná Skalice 2024

Cesta kolem světa za 80 dní

sobota 3 - 10. srpna 2024


Ahoj táborníci,

můžete se přihlásit na náš letní tábor, který letos pořádáme ve Středočeském kraji nedaleko města Sázava - v lesích u obce Stříbrná Skalice. Tábořiště patří organizaci Junák Plaňany (bohužel jim v okamžiku psaní tohoto článku nefungují webové stránky). Jedná se o stanový tábor s pevnou budovou pro kuchyni, jídelnu a zázemí, na průzkum se pojedeme teprve podívat, ale dle fotek se nám to líbí moc. Po průzkumu během 1. běhu tábora dodáme nové fotky. S vedoucím junáckého oddílu je velmi rozumná a jednoduchá domluva, což loni úplně nebylo.

Cena tábora zůstává stejná jako loni 3.500 Kč / osobu, je zde celkem drahý nájem. V ceně je i doprava autobusem na tábor a zpět.

Jako téma celotáborové hry jsme letos zvolili slavnou cestu Phillease Fogga "Cesta kolem světa za 80 dní", kterou napsal světoznámý spisovatel Jules Verne, a kterou znáte spíše z oblíbeného kresleného seriálu. Etapovou hru pro vás opět připravují Siky a Tonda, takže se máte na co těšit, loni to bylo fantastické.

Termín přihlášek je letos mnohem dřív do 31. května 2024. Kapacita tábora je 40 dětí. Pokud se do tohoto termínu kapacita nenaplní, otevíráme 1. června přihlášky i pro ostatní děti mimo náš oddíl. Termín zaplacení je 30. června.

Pro přihlášení dítěte na tábor stačí pouze přihláška, ostatní dokumenty se odevzdávají až v den odjezdu. Nezapomeňte si zajistit potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti, jeho platnost je 2 roky - ty z loňského roku máme založené. Na vyžádání vám zjistíme, zda máte potvrzení platné či nikoliv.

Na všechny táborníky se za náš hasičský oddíl těší

Tomáš - hlavní vedoucí (tel. 724 036 040)