Obvod Plamen Zaliny 2024

Obvod Plamen Zaliny

neděle 28. dubna 2024

Jarní kolo hry Plamen proběhlo letos v Zalinách v neděli 28. dubna, tedy o týden dřív, než bylo celá léta zvykem. To ale nevadilo, povedlo se pěkné počasí. Během podzimního kola se odběhly disciplíny Útok CTIF a Štafeta CTIF, takže teď na jaře zůstávaly disciplíny tři - Štafeta požárních dvojic, Štafeta 4x60 m a Požární útok. Vše se běželo ve dvou pokusech. Je velká škoda, že byl z Plamenu úplně vyřazen tzv. braňák, ale s tím se už bohužel nedá nic dělat.

Družstvo Zuzky maličkých dětí se nezúčastnilo (je to ještě přípravka), a tak nás za mladší žáky reprezentovalo pouze jedno družstvo Lišov III. Monči a Kuby. Ale děti zabojovaly a téměř všechny disciplíny skončily na fantastickém druhém místě, což znamenalo i celkové 2. místo a postup do okresního kola hry Plamen.

Ve starších žácích jsme měli dvě želízka v ohni. Vencovo a Terky družstvo Lišov I. Těm se nepovedlo podzimní kolo, kde získali dvě šestá místa. To se bohužel nedá jen tak dohnat a postup do okresního kola jim s celkovým 4. místem unikl jen o vlásek. 

Zato Milanovo a Véry družstvo Lišov II. zabojovalo jak na podzim, tak teď na jaře. Postupuje také do okresu z 2. místa. Absolutním vítězem obvodního kola hry Plamen byl Miletín, který vyhrál obě kategorie a utkáme se spolu znovu na okrese.

Prohlédněte si tedy Milanovo fotky a přeju hodně štěstí v kole okresním. Máte na to!!!

Tomáš