Hasičský ples 2020

Letošní hasičský ples SDH Lišov proběhl v sobotu 18. ledna 2020 do 20:00 hodin. A jak je u nás zvykem, opět stál za to.

Návštěvníků bylo standardně hodně, sál se zaplnil včetně horního patra. Přesto letos sál tolik "nepraskal ve švech" tak jako loni. A to bylo jenom dobře, dalo se mnohem lépe tančit, prodrat se k baru apod.

Vše začíná přípravami už dlouho dopředu - domluvit sál, kapelu, OSU, sponzory apod. O velkou část příprav příprav se stará naše "kulturní" Jíťa, která to zvládá s naprostým přehledem a úsměvem na rtech. Tímto jí opět patří náš velký dík. A nemalý dík patří i Matesovi, jenž toho měl na zařizování zejména se sponzory také hodně.

Tradiční zvaní na hasičský bál se zase konalo týden před plesem v sobotu odpoledne. Zveme vždy všechny občany města Lišova osobně nebo jim dáváme vytištěnou pozvánku a prodáváme vstupenky za zvýhodněnou cenu 100 Kč, standardní vstupenka stojí 150 Kč. Děkujeme všem milým spoluobčanům, kteří nás podporují a koupí si lístek, i když na ples ani nejdou. Vydělané peníze se použijí opět na chod našeho sboru a zejména sportovních družstev a dětí.

Velké poděkování samozřejmě patří všem našim sponzorům, kteří nám věnovali nějaký dárek do tomboly. Ta byla opět více jak bohatá, měla dohromady 600 cen a hlavní "tahákem" byla televize. Ale věřte, že největší radost mají stejně všichni, když jim vydáváme kus uzeného.

Naše dvorní kapela Second Service Band se opět postarala o skvělou zábavu. Hrálo se do pozdních nočních hodin a bez sebemenšího problému skončil náš ples v poklidu a s velkým úspěchem, neboť všichni odcházeli usměvaví a spokojení.

Budeme se těšit na vaši návštěvu a podporu i příští rok.