Dětská soutěž Dvojboj Lišov

Lišovský dvojboj 

17. července 2021

I v této nepředvídatelné době covidové jsme se rozhodli uspořádat pořádnou dětskou hasičskou soutěž. Soupeřilo se v disciplínách Štafeta 4x60 m na ovále a Požární útok. Fantastický čas naší jedničky na štafetě nesl hořkou pachuť diskvalifikace od Fanďáka za špatnou předávku. A tak si to vybrali alespoň na útoku. Dost nás pozlobily obě mašiny dodané z okresu, soutěž se tím protáhla asi o 1,5 hodiny, naše dětská mašina byla bohužel na soutěži dospělých. Děkujeme ale hasičům z Adamova, kteří zajeli pro svojí mašinu a tím se mohla soutěž zdárně dokončit. Pak už to běželo jak na hodinkách a brzy bylo vyhlášení výsledků. Nechci rozepisovat jednotlivé výsledky, ale v kategorii mladších kralovalo domácí Mošnyho družstvo, mezi staršími zvítězilo celkově družstvo ze Srubce. Vyhlašovali se ale i jednotlivé disciplíny a každý si domů odvezl nějakou tu cenu, medaily či tradiční koláč z pekárny Novosedly nad Lužnicí.