Dvojboj v Lišově

Všichni víme, jak složitá situace od března 2020 nastala. Ale i přesto jsme se rozhodli, že plánovanou dětskou soutěž Českobudějovického dvojboje uspořádáme, protože děti od června jenom trénují a na soutěži zatím nikde nebyly. A co si budeme povídat, děti si potřebovaly nastřádanou energii někde vybít. Okresní sdružení pořádání soutěží zrušil, a tak to bylo vše na nás. Ale znáte nás, když se do něčeho pustíme, děláme to na 110%.

I když jsme se snažili zajistit vše potřebné, jedna důležitá věc se moc nepovedla - počasí. To bohužel nedorazilo takové, jaké jsme si představovali a na jaké jsme byli z předchozích ročníků zvyklí. Takže soutěž probíhala za neustálého mrholení, drobného deště, hustého deště ... a když už bylo konečně na chvilku bez deště, tak bylo pod mrakem.

Soutěž byla zahájena přesně dle plánu ve 13°° hodin za přítomnosti jedné přípravky, 13 družstev starších a 7 mladších. Náš lišovský sbor má letos celkem 5 družstev dětí. 

Kromě útoku se běhala štafeta 4x60 metrů na tartanovém oválu. Je třeba podotknout, že všechny týmy bojovaly i tomto nepříjemném počasí s takovou chutí, která k tomu našemu sboru patří. Například naše "jednička" starších žáků zaběhla nejrychlejší štafetu s časem 43:11, za což by se nemuseli stydět ani v krajském kole. V mladších zde bodoval Lišov IV, kde skončily ve štafetě na 3. místě. 

Je třeba poděkovat všem členům našeho sboru v Lišově, kteří se jak přímo nebo částečně podíleli na konání této náročné soutěže.

Bohužel díky škaredému počasí moc fotek nemáme a jsou i časově zpřeházené.