• Oslavy a výročí

  • Výroční valné hromady

  • Kulturní vystoupení

  • Peklo v hasičárně

  • Rekonstrukce zbrojnice

  • Práce pro město

Ostatní činnost

Objednávka nových triček SDH Lišov

Objednávka nových triček SDH Lišov

Líbí se vám naše červená trička s nápisem SDH Lišov? U příležitosti 145 let založení sboru v roce 2020 je možné si objednat trička nová a to dokonce v jakémkoliv typu. Více informací ...
Hasičský ples 2020

Hasičský ples 2020

V sobotu 18. ledna 2020 proběhl v kulturním domě v Lišově tradiční hasičský ples. Návštěvníků bylo opravdu hodně, tombola bohatá a kapela Second Service Band opět bombastická.
Výroční valná hromada SDH Lišov 2019

Výroční valná hromada SDH Lišov 2019

V sobotu 14. prosince 2019 byla v kulturním domě uspořádána výroční valná hromada SDH Lišov. Kromě standardního programu došlo po několika desítkách let k výměně vedení našeho sboru.
Svěcení nového hasičského praporu SDH Lišov

Svěcení nového hasičského praporu SDH Lišov

V neděli 25. srpna 2019 proběhla v kostele sv. Václava v Lišově mše, v rámci níž nám náš pan farář posvětil nový hasičský prapor a požehnal novému zásahovému vozidlu VW Crafter.
Oficiální předání hasičské zbrojnice a DA VW Crafter

Oficiální předání hasičské zbrojnice a DA VW Crafter

V sobotu 24. srpna 2019 proběhla u SDH Lišov veliká sláva. Byl představen nový prapor sboru, oficiálně předána zrekonstruovaná hasičská zbrojnice i nové vozidlo VW Crafter.
Hasičská zbrojnice z ptačího pohledu

Hasičská zbrojnice z ptačího pohledu

Podívejte se na úžasné fotky na naší zrekonstruovanou hasičárnu z ptačího pohledu. Tyto fotky pro nás pořídil David Mráz.
Hasičský bál 2019 v Lišově

Hasičský ples 2019

Po dvouleté pauze se v Lišově konečně začaly znovu pořádat plesy. A hasiči byli první. Bohatá tombola, skvělá organizace i fantastická kapela Second Service Band zajistila, že se lidé bavili až do rán...
Nové webové stránky SDH Lišov

Když předělat, tak z gruntu

Letošní rok je v našem sboru tolik nových věcí, že drobnost jako nové webové stránky, bude nejspíš přehlédnuta. Ale přece jenom, kdyby ne...
Výroční valná hromada SDH Lišov 8. prosince 2018

Výroční valná hromada SDH Lišov

12. srpna 2018 Ve zbrusu nově zrekonstruovaném kulturním domě v Lišově se pořádala výroční valná hromada SDH Lišov. A všichni jsme se shodli, že to mělo nádhernou atmosféru.