• Mladí hasiči Lišov

• Vodácká tradice

Mladí hasiči

Letní tábor Kočvarův mlýn 2021

SLÁVA!!! Fotky z druhého dne jsou na webu. Sportovní den pod taktovkou Michala a Tondy byl fyzicky náročný, ale jinak moc pěkný.
Dětská soutěž Dvojboj Lišov

V sobotu 17. července 2021 proběhla v našem sportovním areálu dětská hasičská soutěž Dvojboj Lišov. Prohlédněte si pár fotek.
Otava 2021

Fotky a krátký článek z naší úspěšné vodácké expedice Otava 2021.A pozor - v říjnu přibyly fotky od Honzy. Tak se můžete kouknout znovu a zazpomínat.
Mikulášská nadílka

Ve čtvrtek 10. prosince 2020 navštívil opět po roce naši hasičárnu Mikuláš a čerti. Podívejte se, jak to tam vypadalo.
Letní tábor Kočvarův mlýn 2020

Aktualizováno 2. března 2021A máme tady zbytek fotek z celého tábora. Zavzpomínejte v době totálního lockdownu na letní zážitky.Tomáš
Dvojboj v Lišově

Přestože lilo jako z konve, uspořádali jsme v sobotu 18. července dětskou soutěž Českobudějovického dvojboje. Běhal se požární útok a štafeta 4x60 m na tartanu.
Letní tábor Rachačky 2019 SDH Lišov

Letní tábor Rachačky 2019

4. - 11. srpna jsme se odstěhovali na letní tábor Rachačky u Purkarce, kde jsme zažili dosud asi nejúžasnější tábor naší historie. Téma letošního tábora byl totiž Integrovaný záchranný systém.
Dvojboj Lišov

Za krásného slunného počasí proběhla u nás v sobotu 20. července 2019 pohodová dětská soutěž Českobudějovický dvojboj. Děti soutěžily v požárním útoku a štafetě 4x60 m na tartanovém oválu.
SDH Lišov kánoe Ohře 2019

Ohře 2019

22. - 25. června jsme se vydali s celým hasičským oddílem do západních Čech, kde jsme na kánoích splouvali nádhernou řeku Ohři.
Zimní tábor Tokániště 2019

A už je tady zase zima a s ní spojený tradiční čtyřdenní zimní tábor na Tokáništi. Podívejte se na fotky, které pro vás nafotil Milan.