Dvojboj v Lišově

Všichni víme, jak složitá situace od března 2020 nastala. Ale i přesto jsme se rozhodli, že plánovanou dětskou soutěž Českobudějovického dvojboje uspořádáme, protože děti od června jenom trénují a na soutěži zatím nikde nebyly. A co si budeme povídat, děti si potřebovaly nastřádanou energii někde vybít. Okresní sdružení pořádání soutěží zrušil, a tak to bylo vše na nás. Ale znáte nás, když se do něčeho pustíme, děláme to na 110%.

I když jsme se snažili zajistit vše potřebné, jedna důležitá věc se moc nepovedla - počasí. To bohužel nedorazilo takové, jaké jsme si představovali a na jaké jsme byli z předchozích ročníků zvyklí. Takže soutěž probíhala za neustálého mrholení, drobného deště, hustého deště ... a když už bylo konečně na chvilku bez deště, tak bylo pod mrakem.

Soutěž byla zahájena přesně dle plánu ve 13°° hodin za přítomnosti jedné přípravky, 13 družstev starších a 7 mladších. Náš lišovský sbor má letos celkem 5 družstev dětí. 

Kromě útoku se běhala štafeta 4x60 metrů na tartanovém oválu. Je třeba podotknout, že všechny týmy bojovaly i tomto nepříjemném počasí s takovou chutí, která k tomu našemu sboru patří. Například naše "jednička" starších žáků zaběhla nejrychlejší štafetu s časem 43:11, za což by se nemuseli stydět ani v krajském kole. V mladších zde bodoval Lišov IV, kde skončily ve štafetě na 3. místě. 

Je třeba poděkovat všem členům našeho sboru v Lišově, kteří se jak přímo nebo částečně podíleli na konání této náročné soutěže.

Bohužel díky škaredému počasí moc fotek nemáme a jsou i časově zpřeházené.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků:

Letní tábor Rachačky 2019
Předchozí

Letní tábor Rachačky 2019

Přidat recenzi
4. - 11. srpna jsme se odstěhovali na letní tábor ...
Číst více
Letní tábor Kočvarův mlýn 2020
Další

Letní tábor Kočvarův mlýn 2020

Přidat recenzi
Aktualizováno 2. března 2021A máme tady zbytek fo...
Číst více