Výroční valná hromada 2023

Výroční valná hromada SDH Lišov 2023

sobota 9. prosince 2023


Rok se s rokem sešel a už tu máme zase naši velkou "výročku". Konala se již potřetí ve velkém kulturním sále v Lišově, kam se všichni vejdeme bez problémů. Výhodou je také pódium, kde se udělují ocenění jednotlivým členům a probíhal také kulturní program. Dorďa s Kubou pak obsluhovali projekci a pouštěli na plátno připravené fotky k jednotlivým prezentacím.

Hned u vchodu vás uvítal pokladník Míra s naší kulturní referentkou Jituškou a vybrali od vás členské příspěvky pro rok 2024. V sedm začala samotná schůze a hned zezačátku jsme uctili památku našim zesnulým členům.

Poté už pokračoval samotný program, který řídil velitel SDH Venca a hlavní slovo měl samozřejmě starosta SDH Jarda. Schůze se zúčastnil také starosta města Lišova pan Jiří Švec, poslankyně Parlamentu ČR a naše dlouholetá kamarádka Pavla Pivoňková Vaňková a za Okresní sdružení nás navštívil také náš kamarád z SDH Zborov Pavel Hronek. Chtěli bychom také poděkovat zástupcům okolních sborů ze Štěpánovic, Vlkovic a Miletína, kteří jezdí na naši výroční schůzi pravidelně.

Probíhali jednotlivé prezentace výsledků činnosti jak sportovních družstev, dětí a mládeže, ale také naší zásahové jednotky, pokladníka, revizní komise a následně i hostů. Schůzi okořenila také moc pěkná "kulturní vložka" v podobě scének, které si pro nás připravily naše děti.

Schůze byla dlouhá, protože se toho v našem sboru děje opravdu hodně. To je ale dobře a my všichni jsme rádi, že jsme součástí téhle skvělé party lidí.