Hasičské Vánoce 2018

Vánoční tradice se mají dodržovat. A jednou z nich jsou i hasičské Vánoce. Ty čtvteční probíhají tak, že se celý oddíl vydá ještě za světla na procházku na Čánkov, ke krmelci dole u lomu. Jenže ouha, krmelec letos zmizel. Nevadí, dělali jsme, jako že tam stále stojí. Zvířátkům jsme pak u neexistujícího krmelce nastrojili ze starých jablek, kaštanů či tvrdých rohlíků různé obrázky. Samozřejmě se soutěží, které družstvo sestaví obrázek co nejhezčí a nejoriginálnější. A pak jsme se vydali zpátky do Lišova, kam jsme dorazili už za úplné tmy.

V klubovně už na nás čekal nádherně nazdobený a osvětlený stromeček a pod ním kupa dárků. Pokus o zazpívání koled moc nevyšel a jelikož nás už hodně tlačil čas, tak jsme se pustili do rozdávání. Během čtvrt hodiny bylo vše rozebráno.

A tak nezbývá než popřát všem našim hasičům i jejich skvělým vedoucím vše nejlepší do Nového roku a budeme se zase těšit, že se všichni v tom roce 2019 ve zdraví sejdeme. Samozřejmě už zase v tělocvičně.