Požár dodávky Kolný

V pondělí 12. února byl v 11:05 hodin jednotce vyhlášen poplach k požáru auta nedaleko obce Kolný. Vyjeli jsme s vozem MAN i Tatra 815-7. Zde na kraji lesa hořela dodávka značky Peugeot. Zásah byl proveden v dýchací technice dvěma proudy C a vysokotlakým proudem. Do zásahu se zapojila i jednotka HZS České Budějovice, jež dorazila chvilku po nás. Vůz byl požárem totálně zničen.

Velitel za JSDHO Lišov: Tomáš

Strojníci a ostatní zasahující hasiči: Jára, Mates; Strny, Míra, Fanďák, Venca N.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků:

Pořízení nové velkokapacitní cisterny CAS 30 Tatra 815-7 z programu IROP
Previous Post

Pořízení nové velkokapacitní cisterny CAS 30 Tatra 815-7 z programu IROP

Na konci listopadu 2017 převzali lišovští hasiči n...
Číst více
Požár popelnice Lišov
Next Post

Požár popelnice Lišov

I doutnající popelnice musí hasiči řešit, pokud to...
Číst více