Dopravní nehoda Velechvín

Jednotka vyjela s vozem MAN do obce Velechvín, kde na silnici II/146 došlo k malé dopravní nehodě. Po příjezdu na místo byl odkloněn provoz z dané silnice. Na místě byl malý traktor, jemuž upadlo levé zadní kolo. Hasiči odstranili ze silnice uniklé ropné látky v délce cca 20 metrů pomocí sorbentu a košťat. Poté hasiči pomohli odtáhnout traktor mimo komunikaci, přičemž majitel si zajistil jeho následný odvoz.

Velitel zásahu: Strny

Strojníci a ostatní zasahující hasiči: Mates, Siky, Fráňa, Fanďák, Šusťa.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků:

Bleskové záplavy Lišov
Předchozí

Bleskové záplavy Lišov

Přidat recenzi
Ve čtvrtek 24. května 2018 v pozdních odpoledních ...
Číst více
Požár Čánkov (dohašování pálení)
Další

Požár Čánkov (dohašování pálení)

Přidat recenzi
Na základě poplachu z OPIS ČB vyjela jednotka s vo...
Číst více