Požár Čánkov (dohašování pálení)

Jednotka SDH Lišov byla vyslána k nahlášenému pálení v prostoru areálu Služeb Lišov v lomu na Čánkově. Nahlašovatel pálení si nebyl jistý, zda oheň nepřeskočí i do okolního lesa, a tak si pro jistotu povolali hasiče. Na místo dorazila naše jednotka pouze s vozem Tatra 815-7 Force a jedním proudem C požár lokalizovala. Jelikož máme Tatru relativně krátce, v rámci výcviku byl na místě vyzkoušen i hasicí monitor.

Velitel zásahu: Strny

Strojníci a ostatní zasahující hasiči:​ Šusťa, Siky, Honza P.

Podobné články:

Filtrovat podle štítků:

Dopravní nehoda Velechvín
Předchozí

Dopravní nehoda Velechvín

Přidat recenzi
Jednotka z Lišova byla povolána k jednoduché dopra...
Číst více
Nový zásahový automobil VW Crafter
Další

Nový zásahový automobil VW Crafter

Přidat recenzi
Naše jednotka získala z krajské dotace nový zásaho...
Číst více