Mistrovství ČR Domažlice 2023

Z mistrovství ČR v požárním sportu 2023 pořádaném v Domažlicích přivezly naše dorostenky úžasné 9. místo, titul mistrně ČR pro Katku a 8 osobních rekordů. Vše o postupu i soutěži zde.
Hasičská sezóna 2023 - rozpis soutěží a akcí

Kalendář našich naplánovaných akcí a soutěží - soutěže Jihočeské hasičské ligy, vybrané pohárovky, Plamen či Dvojboj pro celý rok 2023, ale i plánovaný termín Vltavy a tábora.
Jihočeské stovkování - Lišovská stovka

Za krásného počasí proběhla v našem areálu soutěž jednotlivců Lišovská stovka seriálu Jihočeské stovkování.
Hasičská sezóna 2022 - rozpis soutěží a akcí

Je tady kalendář všech naplánovaných akcí a soutěží. Najdete zde soutěže Jihočeské hasičské ligy, vybrané pohárovky, Plamen či Dvojboj pro celý rok 2022, ale i plánovaný termín Vltavy a tábora.
JCHL Lišov 1. srpna 2020

Jelikož to vypadalo s počtem soutěží na JCHL v roce 2020 špatně, rozhodlo se o uspořádání ještě jedné soutěže v sobotu 1. srpna 2020. Bylo krásné počasí a soutěž se báječně povedla.
Soutěž ve Štěpánovicích 8. srpna 2020

Velmi úspěšná byla pro naše soutěžní družstva cesta do sousedních Štěpánovic, odkud jsme přivezli celkem čtyři první místa.
Dračice se představují

Na začátku roku se dalo v našem sboru dohromady zbrusu nové družstvo žen "D" - říkají si Dračice. Tímto se Vám po roce své činnosti představují
Soutěž JCHL Lišov 2018

Soutěž JCHL v Lišově

Nic není nemožné. I když je naše sportovní hřiště uzavřeno, vybudovali jsme provizorní areál a v něm uspořádali soutěž Jihočeské hasičské ligy. Dokonce padaly i osobní rekordy.